Routing Debug (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Description
hr: Opis

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: Module
hr: Modul

en: Line
hr: Redak
