Routing Debug (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Description
hu: Leírás

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Module
hu: Modul

en: Line
hu: Sor

en: Callback
hu: Visszahívás
