Routing Debug (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Module
id: Modul

en: Line
id: Baris

en: Callback
id: Panggil kembali
