Routing Debug (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Description
ja: 説明

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Module
ja: モジュール

en: Line
ja: 行

en: Callback
ja: コールバック
