Routing Debug (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Description
jv: Katrangan

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Module
jv: Modul

en: Line
jv: Baris
