Routing Debug (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Module
ka: მოდული

en: Line
ka: ხაზი
