Routing Debug (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Line
km: ជួរ
