Routing Debug (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Line
kn: ಸಾಲು

en: File:
kn: ಕಡತ:

en: Callback
kn: ಕಾಲ್‍ಬ್ಯಾಕ್
