Routing Debug (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Description
ku: دەربارە

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Line
ku: هێڵ
