Routing Debug (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Development
ne: विकास

en: Description
ne: विवरण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Line
ne: रेखा
