Routing Debug (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Settings
nl: Instellingen

en: Line
nl: Lijn

en: File:
nl: Bestand:
