Routing Debug (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Description
oc: Descripcion

en: File
oc: Fichièr

en: Settings
oc: Paramètres

en: Module
oc: Modul

en: Line
oc: Linha

en: Path:
oc: Camin :
