Routing Debug (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Module
pl: Moduł

en: Line
pl: Linia

en: Callback
pl: Wywołanie zwrotne
