Routing Debug (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fișier

en: Settings
ro: Setări

en: Module
ro: Modul

en: Line
ro: Linie
