Routing Debug (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Description
ru: Описание

en: File
ru: Файл

en: Settings
ru: Настройки

en: Module
ru: Модуль

en: Line
ru: Линия

en: Callback
ru: Обратный вызов

en: Path:
ru: Путь:

en: Module:
ru: Модуль:
