Routing Debug (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Module
sk: Modul

en: Line
sk: Riadok
