Routing Debug (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Description
sl: Opis

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Line
sl: Vrstica
