Routing Debug (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: Description
sv: Beskrivning

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Module
sv: Modul

en: Line
sv: Rad

en: Callback
sv: Återanrop
