Routing Debug (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Development
tr: Geliştirme

en: Description
tr: Açıklama

en: File
tr: Dosya

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Module
tr: Modül

en: Line
tr: Hat

en: Callback
tr: Geri dönüş
