Routing Debug (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Development
uk: Розробка

en: Description
uk: Опис

en: File
uk: Файл

en: Settings
uk: Налаштування

en: Module
uk: Модуль

en: Line
uk: Рядок

en: File:
uk: Файл:

en: Callback
uk: Зворотний виклик

en: Path:
uk: Шлях:

en: Module:
uk: Модуль:
