Routing Debug (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Description
vi: Mô tả

en: File
vi: Tập tin

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Line
vi: Dòng

en: Callback
vi: Gọi lui

en: Path:
vi: Đường dẫn:
