Routing Debug (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Module
ar: الوحدة

en: Line
ar: السطر
