Routing Debug (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Description
az: İzahat

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Module
az: Modul

en: Callback
az: Geri zəng et
