Routing Debug (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Development
be: Распрацоўка

en: Description
be: Апісанне

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Module
be: Модуль

en: Line
be: Радок
