Routing Debug (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Description
cs: Popis

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Module
cs: Modul

en: Line
cs: Řádek
