Routing Debug (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Development
da: Udvikling

en: Description
da: Beskrivelse

en: File
da: Fil

en: Settings
da: Indstillinger

en: Module
da: Modul

en: Line
da: Linje
