Routing Debug (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Description
he: תיאור

en: File
he: קובץ

en: Settings
he: הגדרות

en: Module
he: מודול

en: Line
he: שורה
