Routing Debug (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: File
lt: Failas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Module
lt: Modulis

en: Line
lt: Eilutė
