Routing Debug (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Description
lv: Apraksts

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Module
lv: Modulis

en: Line
lv: Līnija

en: Callback
lv: Atsaukums
