Routing Debug (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Description
pt: Descrição

en: File
pt: Ficheiro

en: Settings
pt: Definições

en: Module
pt: Módulo

en: Callback
pt: Chamada de retorno
