Routing Debug (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Line
ta: வரி
