RoyalSlider Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Enabled
be: Уключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Default
be: Прадвызначана

en: General
be: Агульны

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Image styles
be: Стылі выяваў

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
