RoyalSlider Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: None
bs: Nijedan

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Tabs
bs: Tabovi
