RoyalSlider Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Default
cs: Výchozí

en: Move
cs: Přesun

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: General
cs: Obecné

en: Navigation
cs: Navigace

en: Tabs
cs: Záložky

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Transition type
cs: Typ přechodu

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
