RoyalSlider Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: Cancel
id: Batal

en: Enabled
id: Aktif

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Move
id: Pindah

en: Views
id: View

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: General
id: Umum

en: Loop
id: Pengulangan

en: Navigation
id: Navigasi

en: Fade
id: Redup

en: Tabs
id: Tab

en: Skin
id: Kulit

en: Image styles
id: Gaya gambar

en: Transitions
id: Transisi

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)
