RoyalSlider Integration (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Default
lt: Numatytasis

en: Move
lt: Perkelti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: General
lt: Bendras

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Fill
lt: Užpildyti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
