RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: General
bn: সাধারণ
