RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Not installed.
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད།

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
