RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།
