RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enabled
eu: Gaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: General
eu: Orokorra

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Change
eu: Aldatu

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera
