RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
