RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Prefix
sk: Predpona

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: General
sk: Všeobecné

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Change
sk: Zmeniť

en: Tabs
sk: Záložky

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
