RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Cancel
fa: لغو

en: Enabled
fa: فعال

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: General
fa: عمومی

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Change
fa: تغییر

en: Fade
fa: محو شدن

en: Video
fa: ویدیو

en: Skin
fa: پوسته

en: Not installed.
fa: نصب نشده است

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Keyboard navigation
fa: پیمایش با صفحه‌کلید
