RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Move
fi: Siirrä

en: Views
fi: Näkymät

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Change
fi: Muuta

en: Fade
fi: Himmennä

en: Tabs
fi: Välilehdet

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Important
fi: Tärkeää

en: Not installed.
fi: Ei ole asennettu.

en: Transition speed
fi: Esityksen nopeus

en: Image styles
fi: Kuvatyylit

en: Transition type
fi: Esitystyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
