RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Cancel
is: Hætta við

en: Enabled
is: Virkt

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Move
is: Flytja

en: Views
is: Gagnasýn

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: General
is: Almennt

en: Tabs
is: Flipar
