RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
