RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enabled
mr: समर्थ

en: None
mr: काहीच नाही

en: Center
mr: मध्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Move
mr: सरकवा

en: Views
mr: याद्या

en: General
mr: साधारण

en: Navigation
mr: आवागमन
