RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Views
nl: Overzichten

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: General
nl: Algemeen

en: Loop
nl: Lus

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Change
nl: Wijzigen

en: Delay
nl: Vertraging

en: Fade
nl: Vervaag

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Fill
nl: Vulling

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Image height
nl: Hoogte afbeelding

en: Image width
nl: Breedte afbeelding

en: Not installed.
nl: Niet geïnstalleerd.

en: Transition speed
nl: Overgangssnelheid

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Transition type
nl: Overgangstype

en: Transitions
nl: Overgangen

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl
