RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Cancel
oc: Anullar

en: Enabled
oc: Activat

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Loop
oc: Bocla

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Change
oc: Modificar

en: Tabs
oc: Onglets

en: Skin
oc: Abilhatge

en: Not installed.
oc: Pas installat.

en: Image styles
oc: Estils d'imatges

en: None (original image)
oc: Pas cap (imatge original)
