RoyalSlider Integration (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Navigation
ta: வழிசெலுத்தல்
